Systemy nawadniające

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w instalacji i konserwacji automatycznych systemów nawadniających. Można skorzystać z naszych usług w całej Polsce.

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości systemy nawadniające automatycznie, dedykowane zarówno dla ogrodów prywatnych, jak i boisk sportowych, hoteli, firm, restauracji, itp.

Systemy nawadniające instalujemy zarówno na obiektach nowopowstających, jak i już istniejących ogrodach.
Aby zapewnić niezawodność działania systemu nawadniającego używamy produktów znanych i cenionych na rynku firm.

Twoje wymagania wobec trawnika i ogrodu są bardzo wysokie? Zadzwoń do nas, a przekonasz się, że potrafimy im sprostać!

rainbird1

Nasz wizyta i wstępna wycena systemu automatycznie nawadniającego Twój ogród jest bezpłatna. Jeśli jeszcze nie posiadasz ogrodu, ale wiesz już, że chciałbyś skorzystać z systemu automatycznego nawadniania, zadzwoń. Bezpłatnie wykonamy kosztorys od samego początku!

AUTOMATYCZNE NAWADNIANIE DLA DOMU, OBIEKTU SPORTOWEGO LUB FIRMY.
Aby dowiedzieć się więcej na temat nawadniania, usług świadczonych przez naszą firmę i produktów, których używamy, zapraszamy do lektury naszej strony.
Chcesz dowiedzieć się, jak efektywnie podlewać trawnik? kliknij TUTAJ

Wbrew powszechnemu sądowi, że automatyczny system nawadniania jest drogi i nieopłacalny, przedstawiamy korzyści płynące z instalacji produktu:

 • Jest w pełni zautomatyzowany,
 • Pomaga stworzyć i zadbać o gęste, soczysto zielone trawniki,
 • Bezpośrednio przyczynia się do powstania trawnika o bardzo dobrej kondycji,
 • Oszczędza czas, który musiałbyś poświęcić na podlewanie,
 • Jest bezpieczny dla środowiska,
 • Zmniejsza zużycie wody,
 • Zwiększa działanie nawozów,
 • Bardzo prosta obsługa,
 • Niezawodność.

system nawadniania kraków warszawa

NAWADNIANIE A TWOJA FIRMA

W naszej ofercie znajduje się również nawadnianie dla klientów komercyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dostosować system nawadniający do dowolnego kształtu trawnika, jego rozmiaru i cech charakterystycznych.

Wykorzystywane w naszej ofercie są jedynie produkty znanych i niezawodnych firm, co zapewni naszym klientom lata niezawodnego stosowania systemu nawadniającego. Dzięki temu zagwarantujemy sukces wizerunkowy Twojej firmie.

system automatycznego nawadniania kraków

OSZCZĘDNOŚCI

Proponowany przez naszą firmę automatyczne systemy nawadniające zaoszczędzą nie tylko Twój czas, ale i pieniądze!
Nie będziesz żałował, że zdecydowałeś się na współpracę z firmą Mr. Green Grass!

Nasi wykwalifikowani technicy posiadają liczne certyfikaty, świadczące o najwyższym poziomie przeszkolenia ich w instalacji systemów nawadniających.
Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, jak pomóc roślinom w Twojej firmie.

DLACZEGO SYSTEM NAWADNIAJĄCY JEST TAKI ISTOTNY?

Zmęczony ciągłą troską o ręczne podlewanie trawnika? Brak czasu na dostateczną troskę o nawodnienie murawy? Czekasz, aż ktoś zrobi to za Ciebie?
Mr. Green Grass spieszy z pomocą!

Oferowane przez naszą firmę systemy automatycznego nawadniania (tryskaczowe), w sposób automatyczny i regularny nawodnią Twoją murawę.
Dzięki łatwym w obsłudze urządzeniom sterującym nawadnianiem od dziś, nie będziesz musiał więcej troszczyć się o podlewanie trawnika! Pełna automatyzacja systemu nawadniającego pozwoli Ci zrelaksować się w ogrodzie i cieszyć się soczystą zielenią trawnika, bez zbędnych zmartwień! Od dziś nie musisz już przejmować się tym, czy dostatecznie podlałeś trawnik. Zapomnij o pojęciach, przelany trawnik, czy trawnik podlany za mało. Automatyczny system nawadniania sam określi ilość wody, jaka będzie potrzebna do podlania Twojej murawy.

jak podlewać trawnik

FUNKCJONALNOŚĆ, TO PODSTAWA!

 • Oferowane przez nas systemy nawadniania są bardzo ciche i wydajne. Idealnie skonstruowane zarówno do ogrodu domowego, jak i firmy, czy obiektu rekreacyjnego.
 • Niekwestionowaną zaletą oferowanych przez nas systemów, jest to, iż zraszacze w nich zaprojektowane (typu „pop-up”), wynurzają się z gleby podczas nawadniania murawy. Zaraz po zakończeniu czynności nawadniających chowają się pod powierzchnię gruntu. Funkcjonalność Twojego trawnika pozostaje nienaruszona!
 • Twoje dłuższa nieobecność także nie stanowi już problemu! W pełni zautomatyzowany system nawadniający zadba o podlewanie Twojego ogrodu kompleksowo. Jeżeli warunki atmosferyczne sprawią, że Twój trawnik nie będzie wymagał dodatkowego podlewania, system nawadniający nie rozpocznie swojej pracy, aż do momentu, gdy zajdzie taka potrzeba. Prawda, jakie to wygodne?
 • Dzięki zaprojektowanemu systemowi chowania się zraszaczy po nawodnieniu trawnika, w pełni możesz korzystać ze swojego ogrodu! Możesz swobodnie kosić i spacerować po trawniku bez obaw, że uszkodzisz zraszacze.
 • Oferowane przez nas systemy są bardzo wytrzymałe, niezawodne i subtelne (nawadnianie odbywa się bardzo wcześnie rano).
 • Używamy podzespołów znanych i cieszących się nienaganną reputacją firm, takich jak: Wheathermatic, Toro, Nelson, Hunter oraz Rain Bird.
 • Najnowocześniejsze metody sprawiają, iż ceny oferowanych przez nas systemów są przystępne dla naszych klientów. Dzięki temu rośnie zainteresowanie nawadnianiem automatycznym.

Blisko 150 klientów zaufało firmie Mr. Green Grass – Nawadnianie. Oni zapomnieli już o konieczności podlewania swoich trawników, czas na Ciebie!

REKOMENDACJE:

Domowy system nawadniania – klient detaliczny

„Przedstawiciel firmy Mr. Green Grass – Nawadnianie, przyszedł i w ciągu paru dni opracował projekt, który następnie po mojej akceptacji był wykonany w ciągu zaledwie 4 dni. Zainstalowali rury nawadniające pod ziemią, minimalizując wszelkie uszkodzenia istniejącego trawnika. Są bardzo profesjonalni.”

Profesjonalny System nawadniania – klient instytucjonalny.

„Miałem okazję pracować z firmą Mr. Green Grass – Nawadnianie w ciągu ostatnich 2 lat, jako firma ogrodnicza która zakłada wiele nowych trawników. Ich usługi są na najwyższym poziomie. Zarówno obsługa klienta jak i dział instalacji systemów automatycznego nawadniania jest odpowiedzialny i elastyczny. Oczekujemy dalej tak owocnej współpracy”.

Zapewniamy:

 • Najwyższej klasy produkty i materiały do instalacji systemu nawadniającego,
 • Serwisowanie, zarówno w czasie gwarancji, jak i w okresie pogwarancyjnym,
 • Wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej.

MR. GREEN GRASS – NAWADNIANIE – ZAKRES DZIAŁANIA:

Projektowanie i instalację systemów automatycznego nawadniania oraz serwis, wykonujemy w poniższych miastach:

Bezpłatna Analiza Trawnika

Zamów analizę

Nie ma żadnego zobowiązania do późniejszego skorzystania
z usług Mr.GreenGrass!