Dlaczego warto

zaufać właśnie nam?


Ufamy, że setki wypielęgnowanych przez nas trawników oraz ciągle wzrastająca liczba zadowolonych klientów świadczą o wysokości świadczonych przez nas usług.

 • Perfekcyjnie nawieziemy Twój trawnik,
 • Nie zalecamy środków pielęgnacyjnych, które są Wam zbędne,
 • Z największą starannością dobieramy bezpieczne i profesjonalne nawozy i środki ochrony roślin,
 • Staramy się oferować profesjonalną i miłą obsługę,
 • Jeśli coś poszło nie tak i wyniknęły problemy związane z naszą obsługą, szybko, sprawnie i bezpłatnie naprawimy to!
 • Korzystając z naszej usługi ZROBIMY TO ZA CIEBIE zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze! Oferta ta jest zdecydowanie bezpieczniejsza i korzystniejsza od takiej, w której miałbyś wypielęgnować swój trawnik samodzielnie.
 • Z klientem rozliczamy się po zakończeniu zlecenia, nie podpisujemy żadnych wiążących umów!

korzysci

Od wielu lat jesteśmy niekwestionowanymi ekspertami w dziedzinie pielęgnacji trawników! Naszą misją jest nie tylko stworzenie pięknego trawnika, ale także dostarczenie mu niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych! oferujemy:

 • BEZPŁATNE konsultacje dotyczące Twojego trawnika, rozpoczynając od zdiagnozowania chorób, jakie go niszczą, po wybór odpowiedniej maszyny koszącej.
 • Każdy nasz klient otrzymuje BEZPŁATNY PORADNIK – folder informacyjny, który dostarczy wskazówek, jak w najprostszy i najlepszy sposób skorzystać z usług naszej firmy. Opisane są tam także odpowiedzi na najczęściej
  nurtujące naszych klientów pytania, a także krótki poradnik dotyczący koszenia, podlewania itp.
 • BEZPŁATNE wskazówki dostosowane do każdego rodzaju trawnika,
 • BEZPŁATNE wskazówki wysyłane drogą elektroniczną, dotyczące sezonowej konserwacji trawnika,
 • BEZPŁATNE konsultacje telefoniczne. Twój trawnik spędza Ci sen z powiek? Przestań się zadręczać! Zadzwoń do nas! Udzielimy Ci specjalistycznej porady aby rozwiązać Twój problem.

 

Usługi pielęgnacyjne świadczone przez firmę Mr. Green Grass.

Od teraz możesz stać się posiadaczem najpiękniejszego trawnika w Twojej okolicy. Przygotujemy indywidualny program pielęgnacyjny dla Twojego trawnika. Przeanalizujemy stan murawy w Twoim ogrodzie i doprowadzimy ją do kondycji soczyście zielonego, sprężystego trawnika. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie umożliwia nam perfekcyjną ocenę stanu trawnika i umożliwia podjęcie działań przynoszących stuprocentowy efekt!

Rozpocznij od darmowej analizy trawnika

Aby Twój trawnik stał się zielony i zadbany na długo, nasz wyspecjalizowany personel przeprowadzi bezpłatną analizę trawnika w Twoim ogrodzie. Pozwoli nam to zebrać niezbędne wiadomości dotyczące kondycji i stanu Twojej murawy, a w szczególności pokaże nam:

 • Jaki jest rodzaj gleby w Twoim ogrodzie oraz jakie typy traw się na niej wznoszą,
 • Jak wysoki jest poziom filcu oraz jaka jest gęstość darni i podłoża,
 • Jakie jest usytuowanie trawnika,
 • Problemy z jakimi boryka się trawnik (choroby, zniszczenia mechaniczne, zbita gleba),
 • Rodzaj chwastów nękających Twój ogród, zarówno jedno, jak i dwuliściennych oraz problem mchu, jeśli takowy występuje,
 • Szkodniki i insekty, które wdarły się nieproszone do Twojego ogrodu.

PSG logo

 

Nasz pracownik omówi z Tobą te, i inne problemy w ramach bezpłatnej Analizy Trawnika!

Indywidualny program pielęgnacyjny

Informacje, które zbierzemy podczas Analizy Trawnika pozwolą nam ustalić indywidualny program pielęgnacyjny dla każdego rodzaju murawy. Określimy jakie zabiegi pielęgnacyjne będą najkorzystniejsze oraz jakich użyć nawozów i środków ochrony roślin, aby efekt był piorunujący! Mr. Green Grass do pielęgnacji używa światowych maszyn i produktów o najwyższej jakości!

Oferowane przez nas usługi:

W czasie odnawiania kondycji Twojego trawnika, monitorujemy go na bieżąco. Dzięki temu możemy dobierać program pielęgnacyjny dostosowany do indywidualnych potrzeb murawy w danym momencie. Udzielimy Ci porad dotyczących koszenia i podlewania trawnika.

Niech zadbany trawnik stanie się wizytówką twojego domu!

Oto działania, które możemy podjąć w ramach bezpiecznego i efektywnego obsługiwania trawnika:

Nieustanny rozwój produktów: poddajemy dokładnemu sprawdzeniu każdy ze składników chemicznych produktów z jakich korzystamy. To wszystko po to, aby wyselekcjonować najlepsze składniki, które będą efektywne, a przy tym bezpieczne dla środowiska, domowników i zwierząt.

Aplikacja pod ścisłą kontrolą: aby spełnić ściśle określone normy pielęgnacyjne, do pracy używamy najnowocześniejszych, a przy tym najdokładniejszych maszyn.

NIE CZEKAJ, AŻ TWÓJ TRAWNIK ULEGNIE CAŁKOWITEJ DESTRUKCJI! ZAMÓW

BEZPŁATNĄ ANALIZĘ TRAWNIKA JUŻ TERAZ!