Kim jest Mr. Green Grass

i jakie są koszty pielęgnacja trawnika?

Pracownicy Mr. GreenGrass
Nasza firma przeprowadziła już ponad 20000 zabiegów pielęgnacyjnych na terenie całej Polski! Dziękujemy za powierzone nam zaufanie! Miarą naszego sukcesu jest wciąż wzrastająca liczba zadowolonych klientów którzy polecają nasze usługi!
W imieniu całego zespołu dziękuję za odwiedzenie naszej strony i zainteresowanie się marką Mr. Green Grass. Olaf Obruśnik, Właściciel
Pracownicy Mr. GreenGrass

Działamy na terenie ponad 100 polskich miast!

Dbamy o trawniki w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Opolu, Łodzi, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Kaliszu, Lublinie, Piotrkowie Trybunalskim, Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu, Bielsku Białej, Trójmieście (Gdańsku, Gdyni, Sopocie) oraz okolicach tych miast.

Mr. Green Grass jest wciąż niekwestionowanym liderem w swojej branży. Rozwijamy się i poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług. To wszystko w trosce o zdrowy i piękny wygląd trawników nieustannie poszerzającego się grona naszych odbiorców. Najnowsze technologie, innowacyjne rozwiązania pielęgnacji trawnika – to nas wyróżnia! W tej branży jesteśmy pierwszą tego typu firmą na polskim rynku. Wciąż najlepszą!

Usługi świadczone przez firmę Mr. Green Grass są najwyższej jakości. Naszym celem jest nie tylko zadbany i piękny trawnik, ale także zadowolony klient! Zaufało nam już tysiące ludzi w całej Polsce. Grono odbiorców naszych usług stale poszerza się o nowych, zadowolonych klientów. Wszystkie kierowane do nas sugestie dotyczące jeszcze wydajniejszego działania naszej firmy, są dla nas bardzo cenne! Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z Mr. Green Grass i konieczna jest pielęgnacja trawnika, skontaktuj się z nami pisząc na adres podany poniżej lub zadzwoń pod numer:

Infolinia OGÓLNOPOLSKA tel. 889 900 900