Kosiarki roboty

logorobomow

Robomow – nowoczesne roboty koszące

Podnieść znacząco jakość Twojego życia! Tysiące ludzi na całym świecie, tysiące miłośników pięknych ogrodów, soczystych trawników – od przeszło 20 lat korzysta z dobrodziejstw robotów koszących. Niezależnie od pogody czy pory dnia nasze automatyczne kosiarki wyręcza Cię w koszeniu trawniku. One zrobią to za Ciebie!

Robomow w twoim domu

Poznaj nową jakość koszenia. Robomow z serii Friendly Home wpasowuje się w twój styl życia. Dom powinien być miejscem w którym zawsze czujemy się komfortowo, bezpiecznie. To miejsce zawsze powinno kojarzyć się z wygodą. Nasze roboty koszące zaprojektowaną są właśnie z myślą o twoim komforcie i zadowoleniu. Są przyjazne dla ogrodu ( instalacja nie bezpośrednio na trawniku), dla Ciebie (wygodna komunikacja za pomocą aplikacji mobilnej) i Twoich bliskich ( personalizowano harmonogram koszenia).
Zaproś Robomow do Twojego ogrodu.

Robot koszący – co to jest?

Zapomnij o tradycyjnych kosiarkach ręcznych, samobieżnych i traktorkach hałasujacych w sobotni poranek. Robot koszący to nowoczesna kosiarka idealna pasująca do Twojego domu. Spokój i cisza przy idealnie zadbanym troniku.

Nowoczesne, coraz bardziej zaawansowane technologicznie roboty koszące to oszczędność czasu i pieniędzy. Automatyczne ładowanie, harmonogram pracy wpływa znacząco na skrócenie czasu jaki trzeba poświęcić na koszenie trawy. Robomow można intuicyjnie i szybko zaprogramować za pomocą specjalnej aplikacj w telefonie komórkowym.

Roboty koszące są dziś drugimi najpopularniejszymi robotami domowymi!

Odpoczywasz a trawę kosi Robomow
Robomow – roboty koszące.

Nasze roboty koszące to urządzenia bezpieczne dla ogrodu (kompaktowy rozmiar – mogą być ustawione poza obszarem trawnika), wygodne w użytkowaniu (intuicyjna obsługa za pomocą aplikacji mobilnej) oraz przyjazne dla domowników (harmonogram pracy można dostosować do zwyczajów domowych – dzięki robotowi można zawsze cieszyć się z pięknie wyglądającego trawnika).

Mając na uwadze zadowolenie i komfort użytkowników robotów koszących wciąż udoskonalamy Romow. Unowocześniamy oprogramowanie, optymalizujemy podzspoły i części. Rozwijamy aplikację mobilną. Korzystanie z robotów koszących Robomow staje coraz prostsze i przyjemne. A trawnik perfekcyjnie wykoszony cieszy oko każdego miłośnik zieleni.

Mocniejszy

Robomow posiada mocniejszy system koszący niż konkurencyjne roboty dedykowane do pracy na porównywalnym trawniku.

 • wytrzymałe, o dużej powierzchni ostrz ze stali
 • wyjatkowo mocny silnik
 • możliwość pracy w każdym terenie
 • tryb Turbo Mow – wykorzystywany przy koszeniu bardzo wysokiej trawy.

Dokładniejszy

Perfekcyjny wygląd trawnik zapewnia tryb pracy wzdłuż krawędzi oraz poszerzony obszar koszenia (noże koszą szarzej niż rozstaw kół)

 • niezwykle użyteczny tryb koszenia wzdłuż krawędzi
 • obszar koszenia większy niż rozstaw kół
 • trawnik całkowicie wykoszony

Szybszy

Trawnik kosi szybciej niż inne tego typu urządzenia o podobnych parametrach

 • duża średnica koszenia
 • 28 cm – szerokość koszenia dla Modeli RC
 • 56 cm – szerokość koszenia dla Modeli RS
 • skrócony czas koszenia
 • więcej czasu na odpoczynek

Przyjazny

Przyjemne użytkowaniu robota koszącego zapewnia instalacja przeprowadzona przez wysokiej klasy specjalistów oraz intuicyjna aplikacja mobilna ułatwiająca obsługę Robomow.

 • profesjonalny instalator na wyciągniecie ręki
 • sterowanie przy pomocy smartphona – robomow app

Bezpłatna Analiza Trawnika

Zamów analizę

Nie ma żadnego zobowiązania do późniejszego skorzystania
z usług Mr.GreenGrass!