Regulator wzrostu

JESTEŚ WIELKIM FANEM KOSZENIE TRAWNIKA? A MOŻE JEST TO DLA CIEBIE PRZYKRY OBOWIĄZEK? NASZA FIRMA POSTANOWIŁA WYJŚĆ NAPRZECIW NAWET NAJWIĘKSZYM LENIUCHOM! OD TERAZ TWOIM JEDYNYM ZADANIEM BĘDZIE OBSERWOWANIE RÓWNO PRZYSTRZYŻONEJ MURAWY!
REGULATOR WZROSTU

Nasz produkt sprawi, że zaoszczędzisz cenny czas. Dzięki zastosowaniu go w Twoim ogrodzie trawa będzie rosła znacznie wolniej, a przykry obowiązek, jakim było koszenie będzie trzeba wykonywać znacznie rzadziej.

JAK TO DZIAŁA?

Regulator wzrostu pobudza źdźbła traw do dłuższej żywotności komórek, a zarazem spowalnia rozrost pionowy. Bardzo dobrze działa na korzenie, odżywiając je i wspomagając ich wzrost. Skład chemiczny naszego preparatu sprawia, że darń jest bujna, gęsta i doskonale odżywiona, a co za tym idzie odporniejsza na trudne warunki atmosferyczne. Zastosowanie naszego środka sprawi, że odległości pomiędzy korzeniami zmniejszą się, a struktura trawnika stanie się bardziej zwarta. Zmniejszy się także proces utraty wilgotności w poszczególnych źdźbłach.

regulator-wzrostu

KIEDY JEST OPTYMALNY OKRES NA ZASTOSOWANIE REGILATORA WZROSTU?

Zalecamy aplikację środka w czasie zwiększonego wzrostu murawy, tj. pod koniec wiosny lub w okresie wczesnego lata. Najkorzystniej byłoby zastosować środek 14 dni po odchwaszczeniu i nawożeniu trawnika. Jest to optymalny czas na to, aby substancje odżywcze zawarte w nawozie przeniknęły do wnętrza trawnika.

JAK SKRÓCI SIĘ CZAS WZROSTU TRAWNIKA PO JEDNEJ APLIKACJI ŚRODKA?

Jednorazowy zabieg zwolni wzrost murawy na okres od 4 do 8 tygodni.

CZY OD TERAZ NIE BĘDĘ MUSIAŁ JUŻ KOSIĆ MOJEGO TRAWNIKA?

Nic bardziej mylnego! Jeśli w sezonie będziesz kosił trawnik raz w tygodniu, zauważysz znacznie mniej skoszonej murawy, jeśli zaś postanowisz kosić raz na dwa tygodnie, Twój trawnik nadal będzie wyglądał estetycznie.

DLA JAKIEGO TYPU MURAWY PRZEZNACZONY JEST TEN ZABIEG?

Regulator wzrostu przeznaczony jest do stosowania na wszystkich rodzajach trawników. Dedykujemy go szczególnie tym ogrodnikom, dla których koszenie, to przykry obowiązek. Dzięki zastosowaniu naszego zabiegu Twój trawnik będzie wyglądał estetycznie nawet przez 2-3 tygodnie bez konieczności koszenia! Regulator wzrostu doskonale sprawdzi się także w sezonie wyjazdowym, kiedy nie masz możliwości dostatecznego zadbania o swój ogród.

CZY REGULATOR WZROSTU NIE DZIAŁA SZKODLIWIE NA ŚRODOWISKO?

Nasz środek jest bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i zwierząt, jednak zalecamy, aby przez kilka godzin po zastosowaniu regulatora wzrostu, nie korzystać z trawnika, aby substancje zawarte w preparacie w dostateczny sposób wniknęły do wnętrza murawy.

Bezpłatna Analiza Trawnika

Zamów analizę

Nie ma żadnego zobowiązania do późniejszego skorzystania
z usług Mr.GreenGrass!