Wetting agent – pobudzanie gleby do magazynowania wody

Uszkodzenia murawy spowodowane suszą są powszechnym problemem w ogrodach naszych klientów. Mr. Green Grass znalazł rozwiązanie na ten problem! Od 2006 roku nasza firma stosuje, z ogromnym powodzeniem, zabieg Wetting Agent, który ma na celu stymulowanie gleby do lepszego gromadzenia w niej wody.

wetting agent

WETTING AGENT

Powstawanie suchych obszarów w ogrodach naszych klientów jest często spowodowane źle funkcjonującym systemem nawadniającym murawę. Gleba, która już raz została przesuszona, z trudem ponownie magazynuje wodę. Mr. Green Grass w 2007 roku wprowadził na rynek preparat, który ma za zadanie zwiększyć magazynowanie i przenikanie wody (Wetting agent).

JAK DZIAŁA WETTING AGENT

Nasz preparat dba o to, aby woda i powietrze przemieszczały się w sposób jednolity i nieustanny w obrębie korzeni. Dzieje się tak za sprawą powłoki wodnej, którą Wetting agent wytwarza wokół cząsteczek gleby. Dzięki zastosowaniu naszego preparatu zwiększa się dostęp roślin do wody. Stają się one odporniejsze na suszę, a zarazem są stale nawilżone i odżywione.

PRÓBY WYKONANE PRZEZ FIRMĘ MR. GREEN GRASS W POLSKICH OGRODACH, PRZYNIOSŁY ZADOWALAJĄCE EFEKTY.

Pracownicy naszej firmy posiadają ogromną wiedzę na temat zastosowania Wetting agent w polskich ogrodach. Wiedzą, jak pobudzić glebę do zwiększenia przenikania i magazynowania wody. Wystarczy skontaktować się z jednym z naszych specjalistów, aby dowiedzieć się, który preparat będzie w stanie poradzić sobie z suchymi miejscami w Twoim ogrodzie.

wetting_agent

NA CZYM POLEGA FENOMEN WETTING AGENT?

Nasza innowacyjna metoda zadba o to, aby woda równomiernie dotarła w rejon korzeni. Proces ten jest niezbędny z uwagi na coraz częstsze susze, z którymi boryka się nasz kraj. Dzięki Wetting Agent rośliny w Twoim ogrodzie lepiej przygotują się na ten trudny czas. Zdarzają się przypadki, gdzie Wetting Agent niejako „zastępuje” system automatycznego nawadniania w Twoim ogrodzie. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że nasz środek przeznaczony jest do magazynowania wody, a nie nawadniania sensu stricto.

JAKI JEST OPTYMALNY CZAS NA PRZEPROWADZENIE ZABIEGU?

Nasz ekspert udzieli wyczerpujących informacji dotyczących potrzeb konkretnego trawnika. Najczęściej zabieg, polegający na oprysku, przeprowadza się od 2 do 3 razy w ciągu roku (w okresie wczesnej i późnej wiosny oraz w czasie wczesnego lata). Dzięki temu trawnik jest zabezpieczony podczas całego okresu przesuszania. Twój ogród będzie soczyście zielony przez cały rok! Nawet w najtrudniejszych warunkach.

Bezpłatna Analiza Trawnika

Zamów analizę

Nie ma żadnego zobowiązania do późniejszego skorzystania
z usług Mr.GreenGrass!