Zwalczanie kretów

Od 2009 roku, świadczymy usługę eliminowania problemu kretów w ogrodach oraz na boiskach piłkarskich. Te kilka lat doświadczeń spowodowały, że z kretami radzimy sobie bezpiecznie i co najważniejsze skutecznie. Nasze rozległe badania dotyczące trzebienia kreta europejskiego (Talpa europaea) w Polsce, spowodowały że serwis pozbywania się niechcianych lokatorów z Państwa ogrodu doprowadziliśmy do perfekcji i doszliśmy do przekonania, iż jedynym pewnym zabiegiem jest tzw. fumigacja. Dlatego w tej trudnej dziedzinie, zapraszamy do korzystania z usług naszych wyszkolonych specjalistów.

Co robimy?
kret_800px

Każdy kto próbował usunąć kreta z terenu swojego ogrodu wie, że nie jest to sprawa łatwa i że wymaga dużej determinacji, cierpliwości, a co najważniejsze wiedzy. Czas walki z naszym krecim szkodnikiem jest często niewspółmierny do efektów jakie chcemy osiągnąć, że nie wspomnimy o szkodach wyrządzonych w naszym pięknym ogrodzie.

Nasza niezawodna strategia pozwoli Państwu zaoszczędzić czas, a co najważniejsze energię na oddawanie się ciekawszym przyjemnościom spędzania wolnego czasu, niż nieskuteczne prześladowanie kreta.

Do walki z kretami stosujemy środki chemiczne zwane fumigantami, które w kontakcie z otoczeniem wytwarzają, cięższy od powietrza toksyczny gaz.
Zabieg ten może być wykonywany tylko przez osoby ze specjalnymi uprawnieniami w zakresie fumigacji. Pozbycie się kreta z ogrodu jest możliwe gdy temperatura w nocy wynosi powyżej 5°C ale najlepszą skuteczność uzyskuje się przy temperaturach gleby powyżej 10°C.

Oto nasz plan działania:

  • złóż zamówienie dzwoniąc pod numer 889 900 900 lub na naszej stronie internetowej www.MrGreenGrass.pl – nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty.
  • W okresie marzec – październik, nasz ekspert przeprowadzi szczegółowe rozpoznanie terenu oraz poinformuje Cię o szczegółach dalszych czynności usuwania kreta z ogrodu.
  • Stosujemy metodę fumigacji, która może być wykonywana tylko przez naszych techników ze specjalnymi uprawnieniami. Nie sprzedajemy środków chemicznych!

Jak długo zajmie Wam pozbycie się kretów z mojej posesji?

Zwykle zajmuje to dzień lub dwa ale może zająć nawet kilka dni. Wszystko zależy od pory roku, wilgotności oraz temperatury zarówno otoczenia jak i gleby. Z zasady im wyższa temperatura i bardziej wilgotno tym szybciej działają środki. Gwarantujemy że środek którego używamy jest bardzo skuteczny!!

Czy krety wrócą?

Zlikwidowane krety na pewno nie powrócą. Jednak osobniki żyjące w okolicy niewątpliwie będą czyhać na zwolniony teren. Kiedy pozbędziemy się kretów z Twojej posesji, krety w okolicy wyczują że terytorium jest dostępne i będą mogły chcieć się wprowadzić.

Czy jest coś co mogę zrobić by krety w przyszłości nie pojawiły się na moim podwórku?

Domowe sposoby jak pozbyć się kreta o których mieliśmy okazję usłyszeć były nieskuteczne lub miały charakter krótkotrwały. Działanie komercyjnych preparatów na krety nigdy nie zostało udowodnione i w dłuższym okresie stosowania są one droższe niż nasze usługi likwidacji kretów.

Ile mam kretów na moim trawniku?

Wg. szacunków ok. 60% ogrodów ma tylko jednego kreta, pomimo że trawnik wygląda jak pobojowisko po 20 kretach.. Nie jesteśmy jednak w stanie powiedzieć ile kretów znajduje się na Twojej posesji. To natura i składa się na to zbyt wiele czynników. Ilość kretowisk w Twoim ogrodzie bardzo rzadko wskazuje liczbę żyjących tam kretów. Krety są zwierzętami terytorialnymi co oznacza, że nie za bardzo za sobą przepadają.

Bezpłatna Analiza Trawnika

Zamów analizę

Nie ma żadnego zobowiązania do późniejszego skorzystania
z usług Mr.GreenGrass!